Jest to firma działająca na arenie międzynarodowej 

 

Bezpieczeństwo, rodzinna, innowacyjna dla zdrowia firma z prawie 30- letnim doświadczeniem na rynku

Jestem członkiem doświadczonego zespołu konsultantów PM International AG/ FitLine od ponad 10 lat.

 

Pod względem jakości firma nie ma sobie równych. Posiada wysoki poziom jakości produktów który wykracza daleko poza przestrzeganie ustalonych i wymaganych standardów.

Suplementy klasy premium które wraz z  linią kosmetyków są opracowane zgodnie z najnowszymi i sprawdzonymi wynikami badań naukowych.

 

Produkty są zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszego możliwego wyboru, przetwarzania i biodostępności zawartych w nich składników i są wytwarzane zgodnie z surowymi wytycznymi GMP w branży farmaceutycznej.


Bezpieczeństwo i jakość produktów:

Produkty są regularnie testowane przez renomowany szwajcarski instytut witaminowy w Lozannie. 

Pod ciągłym nadzorem ekspertów ds. żywności i kosmetologów oraz biologów, produkty zapewniają najwyższą czystość i najwyższą jakość.

Ponad 700 milionów sprzedanych produktów, które są regularnie wycenianie i używane przez ponad 100 tysięcy klientów na całym świecie, daje firmie prawo do realizacji własnej drogi ewaluacji produktu, zapewniając wysokie bezpieczeństwo i zadowolenia klientów.

Firma jest bardzo dobrze reprezentowana na całym świecie. Nasze popularne produkty zapewniają jakość i bezpieczeństwo dla użytkowników. 

Suplement diety premium zyskał popularność w kategorii sport za najwyższą klasę produktu.

Szczególnie w sportach ekstremalnych wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa są szczególnie wysokie. Spełniamy te wymagania. Nasza linia suplementów diety dla sportowców od lat jest pierwszym wyborem wielu światowej klasy zawodników bo przekłada się na ich osobiste osiągnięcia. 

Wysoki poziom zaufania, jakim cieszą się te produkty, stanowi w szczególności zobowiązanie firmy do regularnego testowania swoich produktów pod katem sterydów anaboliczno-androgennych związanych z dopingiem. Wszystko to potwierdza wyjątkowość naszych suplementów diety i kosmetyków. 

 

Opatentowana wysoka jakość

Aby poznać jakość konkretnego suplementu diety, zachęcam do zapoznania się z tymi produktami i przetestowania. Słowa to za mało, dopiero gdy sięgniesz po produkty, osiągniesz efekty, które Cię przekonają!

Każdy z naszych produktów możesz przetestować bez zobowiązań. Możesz wybrać tą opcję, ponieważ jakość i przekonujące wyniki są imponujące. Tysiące klientów na całym świecie, którzy regularnie korzystają z produktów, odczuwają bezpośrednią różnicę w swojej sprawności, wydajności oraz witalności. Produkty zostały wyprodukowane w Niemczech zgodnie ze standardem GMP i przetestowane pod kontem bezpieczeństwa dla zdrowia oraz antydopingowego.

Rewelacyjne rezultaty związane z działaniem produktów, są długoterminowe, a badania nad nimi i ich rozwój prowadzone są przez najlepszych naukowców. Powstała dzięki temu opatentowana koncepcja wyłącznego transportu składników odżywczych na poziomie komórkowym, jest sekretem skuteczności i popularności produktów. 

Więcej na temat produktów (hiperłącze do podstrony z produktami)  dowiesz się z naszych innych stron i ocenisz sam. Zacznij od naszych popularnych produktów jak Activize oraz Restorate.

 

NASZE PRODUKTY

Rozbudź swoją witalność dzięki suplementom diety premium, a Twoje ciało odwdzięczy Ci się energią i świetnym samopoczuciem. 

 

NAJLEPSZE PRODUKTY Z NAJWYŻSZYM POZIOMEM BEZPIECZENSTWA

Nasze suplementy oraz kosmetyki produkowane są w oparciu o wysokiej jakości koncepcję wyłącznego transportu składników odżywczych na poziomie komórkowym. Jest to unikalna cecha, która powoduje, że nasze produkty są wyjątkowe, odniosły międzynarodowy sukces i cieszą się ogromna popularnością, inspirując tysiące ludzi na całym świecie, w tym najlepszych sportowców. 

Sportowcy używający produktów FitLine to m.in.: Fernando Alonso, Sebastian Vettel,  Novak Djoković, Patrick Makau, Serena Williams, Kamil Stoch czy Piotr Żyła.

Reprezentacje narodowe: Austriacka Federacja Narciarska, Niemiecka Federacja Narciarska, Niemiecki Związek Kolarski, niemiecka narodowa drużyna hokeja na lodzie, mistrzowie świata, mistrzowie olimpijscy, maratończycy.

 

 O maksymalnym bezpieczeństwie produktu – świadczy również fakt, że wszystkie nasze artykuły znajdują się na Liście Kolońskiej® , która publikuje produkty przetestowane na obecność substancji dopingowych.  

Wypróbuj nasze suplementy i doświadczaj więcej witalności w każdym wieku!

 

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas produktach. Tutaj znajdziesz tez dodatkowe informacje: Bezpieczeństwo i jakość oraz Nagrody.

 

NASZE WSKAZÓWKI

Codzienność pozbawiona witalności i odpowiedniego poziomu energii , znacząco obniża jakość życia.  A wszechobecny stres i złe odżywianie tylko pogłębiają nieprzyjemne doznania.

Aby zapewnić sobie dobre samopoczucie, należy skupić się na optymalnym zaopatrywaniu komórek organizmu w mikroelementy.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza z zakresu składników odżywczych oraz dbałość o wysoki poziom produktów, warunkują nasz wysoki poziom kompetencji w dziedzinie energii komórkowej oraz w przywracaniu witalności.

Holistyczne działanie naszych produktów, pomoże Ci odzyskać energię życiową i zapał do działania.

Masz dodatkowe pytania, wątpliwości, potrzebujesz więcej informacji lub chcesz uzyskać bezpłatną poradę, skontaktuj się z nami.

 

 SUPLEMENTY DIETY, KTÓRE NIE POTRZEBUJĄ REKLAM

Czy biorąc dotąd suplementy miałeś wrażenie, że działają one tylko powierzchniowo, a nie tak jak powinny – na poziomie komórek? Czy odczuwałeś, że minerały wcale nie odbudowują Twojego ciała, a witaminy nie poprawiają znacząco jakości Twojego życia? Nie tylko Ty tego doświadczyłeś!

Samo zdrowe odżywianie nie wystarczy. Panujący konsumpcjonizm i brak odpowiedzialnego gospodarowania zasobami powodują, że dzisiejsza żywność, nie dostarcza naszemu organizmowi tego, co niezbędne i przestaje on wtedy działać efektywnie. Z upływem lat, deficyty mikroelementów kumulują się, stając się przyczyną obniżonej odporności, wyczerpania jak również przyśpieszają procesy starzenia.

 

MIKROELEMENTY NALEŻY UZUPEŁNIAĆ

Tym co wyróżnia nasze suplementy diety spośród innych dostępnych na rynku, jest technologia produkcji, dzięki której mikroskładniki odżywcze zawarte w naszych produktach trafiają bezpośrednio do komórek,  czyli tam, gdzie są potrzebne, powodując działanie, którego nie mógłbyś oczekiwać, kierując się lista składników.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszych produktach, jeśli potrzebujesz porady lub masz pytania, skontaktuj się z nami!Czy chcesz zostać partnerem w naszym zespole i stać się częścią sukcesu? Zarejestruj się tutaj i zostań niezależnym dystrybutorem

Aby dowiedzieć się więcej o firmie i o tym, co możesz osiągnąć, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

Certyfikaty