ZACZNIJ TERAZ JAKO PARTNER HANDLOWY – ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

 

Jesteś zainteresowany współpracą z firmą PM International AG// Fitline? Dobrze trafiłeś! To tutaj uzyskasz informacje dotyczące współpracy oraz dowiesz się jak zostać naszym partnerem. 

Dziękujemy za  Twoje zaufanie. 

Chciałbyś pracować dodatkowo czy też zbudować całkowita niezależność? A może chciałbyś również korzystać z produktu? Dobrze trafiłeś!

Z chęcią pomagasz ludziom i masz w sobie entuzjazm, który może pomóc zmieniać ich życie dzięki wyjątkowym suplementom klasy premium?

Jeśli tak, rób z nami dalej to, co kochasz i zarabiaj na tym. Zamień swój entuzjazm w źródło dochodu i udanego życia.

Nie ma znaczenia, jak jest bogate i czy w ogóle masz doświadczenie w dziedzinie treningu osobistego czy poradnictwa żywieniowego.

Z nami osiągniesz sukces  - bez względu na to, jak duże lub małe są Twoje cele.

 

TWOJE OPCJE – NASZE PROPOZYCJE

PM International AG/ FitLine to jeden z największych w Europie podmiotów z branży urody, zdrowego samopoczucia i witalności. Jest to firma rodzinna, niezależna ekonomicznie z solidnymi zasobami finansowymi, zajmująca się  sprzedażą bezpośrednią suplementów diety premium oraz kosmetyków.

Firma nie jest notowana na giełdzie, a jej roczny obrót wynosi ponad 307 mln euro. Obecnie siedzibą firmy jest Luksemburg.

Możesz uczestniczyć w wielkim sukcesie firmy, stając się jej partnerem.

Produkty dostępne są wyłącznie poprzez sprzedaż bezpośrednią – przez Internet, przez lokalnych dystrybutorów lub poprzez centra sprzedaży bezpośredniej. Produkty nie sa dostępne w zwykłym obrocie handlowym.

Firma, oferuje wszystkim, możliwość uzyskania dodatkowego dochodu jako samozatrudniony partner handlowy poprzez proste rekomendacje. 

To od Ciebie zależy, ile energii i ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę. 

Sam o sobie decydujesz i jesteś całkowicie niezależny.

Każda osoba ma jednakową szansę na wygenerowanie dodatkowego dochodu, niezależnie od statusu społecznego, zawodu, wykształcenia czy zasobów finansowych.Z pomocą innowacyjnych produktów możesz rozpocząć nową, ekscytującą podróż. Nieważne, czy myślisz o dodatkowym zarobku czy swoim własnym biznesie, PM-International daje Ci szansę czerpania z tego rynku.

 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE SĄ DLA NAS BARDZO WAŻNE!

Jako jedna z pierwszych firm sprzedaży bezpośredniej , w 2013 r. otrzymaliśmy od TUV certyfikat Fair Direct Sales. W uzasadnieniu przyznania wyróżnienia wskazano, iż: Firma spełnia wszystkie wymagania dotyczące „uczciwej sprzedaży bezpośredniej” i posiada sprawdzoną koncepcję sprzedaży międzynarodowej oraz zachowuje się uczciwie w kontaktach z partnerami biznesowymi , uczciwie w kontaktach z klientami.

Dowiedz się więcej o naszych wyróżnieniach, produktach i firmie.

 

TWOJE SZANSE – ZOSTAŃ PARTNEREM W NASZYM ZESPOLE!

 • Pracuj samodzielnie – gdzie, kiedy i ile chcesz! Jako współpracownik albo profesjonalista w pełnym wymiarze godzin
 • Możesz zwiększać swoje dochody dzięki prostej rekomendacji produktu i/ lub pracy w zespole, tj. budowa struktury sprzedaży
 • Zostań partnerem i zwiększ swoje dochody dzięki prowizjom
 • Uruchom własny sklep Online!
 • Bez ryzyka, bez inwestycji, bez zobowiązań! Nie potrzebujesz żadnego zakupu, przechowywania ani wysyłki – i nadal pracujesz niezależnie
 • Skorzystaj z lukratywnego planu prowizyjnego z wieloma źródłami dochodu i dodatkowymi specjalnymi warunkami, np. podróże dla najlepszych
 • Współpracuj z nami. Wspieramy Cię we wszystkich aspektach, ponieważ Twój sukces jest dla nas ważny!

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji!

 

BRZMI ZACHĘCAJĄCO?

Decydujesz się skorzystać z okazji biznesowej? 

To proste. Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i/lub przeprowadzimy Cię  przez cały proces rejestracji.
CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY ZMIENIĆ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA?

Poniżej kilka faktów:

 • Najwyższa wiarygodność według certyfikatu TUV jako uczciwa dystrybucja i sprawdzony plan marketingowy
 •  Sprawdzone bezpieczeństwo dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu jako firma rodzinna z najlepszą wyceną finansową niezależnych instytucji
 • Łatwość w sprzedaży, dzięki wysokiej jakości produktom z widocznymi efektami działania.
 • Dochód długoterminowy i natychmiastowy – zarabiasz na całym świecie, tam gdzie teraz jesteś. Należności wypacane sa na czas od 25lat
 • Najlepsze referencje w prawie wszystkich obszarach sportowych oraz przetestowane bezpieczeństwo antydopingowe
 • Prosty biznes dla wszystkich: w pełnym, jak również  niepełnym wymiarze godzin i praca z dowolnego miejsca. Spełnij marzenia!

Przekonała Cię nasza oferta? Nie wahaj się, wypełnij poniższy formularz i  zaczynamy! Możesz również skontaktować się przez formularz kontaktowy poniżej. 

Zobacz poniżej plan marketingowy PM-International

PM Plan Marketingowy PL

PM Plan Marketing EN

`

Kontakt