FitLine ProShape Amino

opakowanie miesięczne

JEDYNE NA RYNKU AMINOKWASY ROZPUSZCZALNE W WODZIE!!!

Pro Shape AMINO zawiera 8 podstawowych aminokwasów egzogennych ( (L-Izoleucyna,L-Leucyna, L-Lizyna,L-Metionina, L-Fenyloalanina,L-Treonina,L-Tryptofan i L-Walina)

 

Aminokwasy ProShape Amino

JEDYNE NA RYNKU AMINOKWASY ROZPUSZCZALNE W WODZIE!!!

ProShape AMINO zawiera 8 podstawowych aminokwasów egzogennych, tych których nasz organizm sam nie wytwarza, tylko musi je otrzymać z pożywienia!!!

Aminokwasy to absolutna podstawa równowagi w organizmie- do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy 24 aminokwasów.

PROSHAPE AMINO daje nam 8 podstawowych aminokwasów czyli daje nam gwarancje, że w organizmie rozgałęzią się na 24 nam potrzebne i nasz łańcuch aminokwasowy zostaje w 100 % odbudowany i co bardzo ważne wtedy następuje „odnowienie/restart” komórki.

PRO SHAPE Amino - opracowano w technologii NTC dzięki które jako jedyne na świecie są one w ciągu 5-7 min po spożyciu w 100% dostarczone do każdej komórki.

Produkt bogaty w ważne aminokwasy niezbędne do życia ( L-lzoleucyna, L-Leucyna, L-Lizyna, L-Metionina, L-Fenyloalanina, L-Treonina, L-Tryptofan, L-Walina)

Aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej.

Zawierają ułatwiające resorpcję ajurwedyjskie aromaty ziołowe.

Proteiny (aminokwasy) biorą udział w utrzymaniu i zwiększaniu masy mięśniowej 

Dla intensywnego wysiłku mięśniowego, zwłaszcza u sportowców 

Chroni białka mięśni przed rozpadem w trakcie wysiłku.

Działa wspomagająco w celu zwiększenia masy mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Można ich szukać w różnych i wielorakich preparatach na rynku, tyle tylko że podane w mało przyswajalnej formie, bowiem tylko PM International opracowała i opatentowała unikatową technologię NTC* ,dzięki której substancje zawarte w jej produktach są natychmiastowo i skutecznie bo w 97%-100% dostarczone do każdej komórki.

Stosowanie:

6 kapsułek dziennie popić Activize OxyPlus.

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami