FitLine ProShape Amino

opakowanie miesięczne

JEDYNE NA RYNKU AMINOKWASY ROZPUSZCZALNE W WODZIE!!!

Pro Shape AMINO zawiera 8 podstawowych aminokwasów egzogennych ( (L-Izoleucyna,L-Leucyna, L-Lizyna,L-Metionina, L-Fenyloalanina,L-Treonina,L-Tryptofan i L-Walina)

 

Aminokwasy ProShape Amino

JEDYNE NA RYNKU AMINOKWASY ROZPUSZCZALNE W WODZIE!!!

ProShape AMINO zawiera 8 podstawowych aminokwasów egzogennych, tych których nasz organizm sam nie wytwarza, tylko musi je otrzymać z pożywienia!!!

Musisz pamiętać, że brak JEDNEGO aminokwasu w naszym organizmie prowadzi do rozpadu łancucha DNA. Rozpad łańcucha DNA prowadzi do rozwoju chorób.

Organizm bez wszystkich aminokwasów, nie podejmie walki z chorobami czy nadwagą.

Aminokwasy to absolutna podstawa równowagi w organizmie- do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy 24 aminokwasów - niedobór 1!!! prowadzi do pogorszenia stanu zdrowia!

PROSHAPE AMINO daje nam 8 podstawowych aminokwasów czyli daje nam gwarancje, że w organizmie rozgałęzią się na 24 nam potrzebne i nasz łańcuch aminokwasowy zostaje w 100 % odbudowany i co bardzo ważne wtedy następuje „odnowienie/restart” komórki.

PRO SHAPE Amino - opracowano w technologii NTC dzięki które jako jedyne na świecie są one w ciągu 5-7 min po spożyciu w 100% dostarczone do każdej komórki.

Produkt bogaty w ważne aminokwasy niezbędne do życia ( L-lzoleucyna, L-Leucyna, L-Lizyna, L-Metionina, L-Fenyloalanina, L-Treonina, L-Tryptofan, L-Walina)

Aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej.

Zawierają ułatwiające resorpcję ajurwedyjskie aromaty ziołowe.

Chroni białka mięśni przed rozpadem w trakcie wysiłku.

Działa wspomagająco w celu zwiększenia masy mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Co to są aminokwasy BCAA?

Są to trzy niezbędne aminokwasy o tzw. rozgałęzionych łańcuchach: walina, leucyna i izoleucyna. W pożywieniu, występują przede wszystkim w produktach żywnościowych obfitujących w białko.

Jakie zastosowanie mogą mieć w sporcie?

Aminokwasy rozgałęzione skutecznie zapobiegają zmęczeniu ośrodkowego układu nerwowego podczas długotrwałej pracy mięśni a także odgrywają istotne znaczenie w procesach energetycznych oraz chronią włókna mięśniowe przed niekorzystnym procesem katabolizmu ( rozpadu). Uważa się, że BCAA stanowią 14 składu aminokwasowego białek mięśni. Aminokwasy rozgałęzione to jeden z najważniejszych suplementów wspomagających wysiłek sportowy o charakterze wytrzymałościowym.

W jaki sposób BCAA oddalają zmęczenie psychiczne?

W czasie intensywnej pracy mięśniowej, wraz ze spadkiem poziomu glikogenu mięśniowego obniża się stężenie BCAA w osoczu krwi. Zmniejszony poziom aminokwasów rozgałęzionych w krwiobiegu powoduje zwiększenie ilości wolnego tryptofanu (inny aminokwas) co prowadzi do wzrostu stężenia serotoniny w mózgu- neuroprzekaźnika wywołującego senność i zmęczenie. Dawkowanie BCAA przed wysiłkiem powoduje zmniejszenie dostępu tryptofanu do komórek mózgowych, w efekcie czego oddalenie jest zmęczenie na poziomie centralnego układu nerwowego.

Czy BCAA mogą wydłużać pracę mięśniową?

Bezsprzecznie i to nie tylko na zasadzie zwiększania odporności psychicznej, ale także usprawniania przemian energetycznych. Gdy na skutek długotrwałej pracy mięśniowej poziom glikogenu w mięśniach obniża się, BCAA są intensywnie utleniane i stanowią podstawowe źródło energii.

NIEZBĘDNE AMINOKWASY

IZOLEUCYNA:

Ważna w regulacji poziomu cukru i produkcji energii oraz przy budowie hemoglobiny. Aminokwas ten jest transformowany (metabolizowany) i przetwarzany w tkankę mięśniową. Jego brak powoduje objawy podobne do hipoglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi.

LEUCYNA

Niezbędny aminokwas, który znajduje się w białkach zwierzęcych i roślinnych. Ważny dla kontroli poziomu cukru we krwi.

LIZYNA

Ważna przy budowie białek, głównie w mięśniach i w kościach, istotna dla rozwoju dzieci. Pomaga wchłaniać wapń, uzyskiwać większą koncentrację umysłową. Pomaga w wytwarzaniu hormonów, przeciwciał, enzymów i budowie kolagenu. Jej brak powoduje zmęczenie, rozdrażnienie, anemie i wypadanie włosów.

METIONINA

Usuwa trujące resztki z wątroby i wspomaga tworzenie tkanki wątroby oraz nerek, bardzo ważna w leczeniu choroby reumatycznej i toksemii, czyli obecności toksyn we krwi pojawiającej się w czasie ciąży. Wspomaga układ trawienny, wzmacnia osłabione mięśnie, łamliwe włosy i jest bardzo pomocna w osteoporozie.

FENYLOALANINA

Skuteczna pomoc przy depresji, otyłości i utracie pamięci. Jest ważnym składnikiem w produkcji kolagenu, głównego włóknistego białka ustroju. Dzięki jej działaniu w centralnym układzie nerwowym zmniejsza ból towarzyszący migrenom, menstruacji i zapaleniom stawów. 

TRYPTOFAN

Pomaga kontrolować nadaktywność u dzieci, łagodzi stres, dobry dla serca. Pomaga w kontroli wagi i umożliwia wzrost hormonów potrzebnych do produkcji witaminy B6 i niacyny. Aminokwas ten jest używany przez mózg do produkcji serotoniny i melatoniny, neuroprzekaźników potrzebnych do przenoszenia impulsów nerwowych z jednej komórki do drugiej. Brak serotoniny i melatoniny powoduje depresję, bezsenność i inne zaburzenia umysłowe.

TREONINA

Znajduję się w sercu, centralnym układzie nerwowym i mięśniach. Bardzo ważna w budowie kolagenu i elastyny, wspomaga wątrobę i utrzymanie równowagi białkowej w organizmie.

WALINA

Ma działanie pobudzające. Utrzymuje metabolizm mięśni, regeneruje tkanki i przyczynia się do równowagi azotowej. Walina powinna być łączona z leucyną i izoleucyną.

Można ich szukać w różnych i wielorakich preparatach na rynku, tyle tylko że podane w mało przyswajalnej formie, bowiem tylko PM International opracowała i opatentowała unikatową technologię NTC* ,dzięki której substancje zawarte w jej produktach są natychmiastowo i skutecznie bo w 97%-100% dostarczone do każdej komórki.

Stosowanie:

6 kapsułek dziennie popić Activize OxyPlus.

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami