Koenzym Q10 - Energia dla serca i wsparcie systemu immunologicznego.

 

Koenzym Q10, zwany też  jako witamina młodości. Dlatego od lat jest składnikiem wielu preparatów odmładzających, także kosmetyków. 

FitLine Koenzym Q10 to jedyny na świecie w technologi  NTC zapewnia możliwie najlepszą resorpcję tzw. nanomicelizacji (opatentowana technologia stosowana przez PM International), rozpuszcza się w wodzie.

 NTC* -Nutrient Transport Concept - wchłanialność 90-99% - dostarcza substancje odżywcze tam, gdzie są najbardziej potrzebne na poziomie komórki! zapewnia optymalne wchłanianie substancji.  

 

Dlaczego warto wybrać FitLine Koenzym Q10 ?

1. Suplementacja Q10 może być pomocna nie tylko u osób starszych, u których zmniejszona jest produkcja koenzymu, ale także podczas zwiększonego wysiłku fizyczno-umysłowego lub niezrównoważonej diety.

2. Q10 jest tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii, a wybierając ten produkt mamy pewność, że dotrze właśnie do komórek.

3. Jest niezbędny w obecnej erze odchudzania ponieważ poprawia on przemianę materii i pomaga uporać się z osłabieniem towarzyszącym dietom odchudzającym.

4. Wzmacnia nasz organizm, poprawia samopoczucie.

5. Zwiększa odporność na zmęczenie.

6. Największa biodostępność dzięki unikalnej tejtechnologii microSolve.  

Skład produktu

Zawartość w dziennej porcji 1 ml

  • ∙ koenzym Q 10 – 30 mg
  • ∙ witamina E – 36 mg

Koenzym Q10 w kropelkach jest w technologi NTC. Obecność witaminy E (również rozpuszczalnej w wodzie dzięki nanomicelizacji) zwiększa przyswajalność i poprawia efektywność działania.

 

Opinie:

,,Nigdy bym nie pomyślała o korzystaniu z FitLine Q10 w wieku 34 lat. Jednak w styczniu dodałam Q10 do podstawowej suplementacji. Odkąd używam produktów FitLine, jestem w doskonałej formie i jestem bardzo skoncentrowana. Tryskam dobrym humorem. Życie może być takie piękne!''

 

Stosowanie preparatu:

18 kropel raz dziennie

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami