FitLine Gelenk Fit  = mocne stawy i lepszą sprawność.

Gelenk Fit ZALETY

∙         Zmniejszenie bólu stawów i kręgosłupa

∙         Wspomaganie regeneracji

∙         Daje szybkie i wymierne efekty

∙         Wspomaga stawy, kręgosłup, ścięgna

∙         Witamina C wspomaga syntezę kolagenu niezbędnego do wzmocnienia kości i tkanki łącznej

∙         Zawiera - proszek z naturalnych alg i ekstrakty ziół ajurwedy

∙         Glukozamina i chondroityna wspiera tworzenie chrząstek i mazi stawowej

∙         Najlepsze działanie poprzez technologię NTC i NGP

∙         Zawiera naturalny ekstrakt CRA dla lepszego zaopatrzenia w tlen i działania redukującego zapalenia

Preparaty zawierające glukozaminę i chondroitynę są bardzo częstopolecane jako sposób na zmniejszenie bólów stawów, pleców etc. Lekarze zalecają je przy chorobach zwyrodnieniowych stawów, stanach zapalnych stawów oraz pourazach i przy źle wyleczonych uszkodzeniach. Glukozaminę wróżnej postaci stosują z powodzeniem osoby chore, sportowcy, ludzie cierpiący na choroby zwyrodnieniowe oraz w wyniku urazów, uszkodzeń, przeciążeń etc

Na rynku jest dostępnych sporo preparatów zawierających glukozaminę i chondroitynę. Nie wszystkie dają jednak zadowalające efekty. Aby rzeczywiście nastąpił efekt leczniczy należy zastosować produkt dobrej jakości.

FitLine Gelenk Fit + CRA to pierwszy preparat z glukozaminą i chondroityną podawany jako napój. Stworzono go z zastosowaniem opatentowanych przez producenta technologii dających maksymalną możliwą przyswajalność składników.

Składniki czynne (glukozamina i chondroityna) są doskonale przyswajane. Dzięki temu preparat daje efekty lepsze niż większość produktów o podobnym składzie. Pierwsze odczuwalne efekty występują u większości osób już po kilku dniach stosowania.

Stosując preparat FitLine Gelenk Fit może być pomocny w wielu dolegliwości i bólu stawów, ścięgien, kręgosłupa etc. wynikających zarówno z trybu życia, wieku jak przebytych urazów i kontuzji.

Stosowanie produktu

Wsypać 3 g proszku (łyżeczka – miarka jest wewnątrz opakowania) rozpuścić w niegazowanej wodzie lub innym napoju. Wypić bezpośrednio po wymieszaniu.

Najlepiej jest wypić na czczo.

Wielkość opakowania: 270 g

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami