CC-Cel -  skóra bez cellulitu. Wyrównanie i wygładzenie skóry od wewnątrz.

Zalety stosowania:

 • wspomaga spalanie tłuszczów
 • CLA wspiera metabolizm tłuszczów
 • z L-karnityną dla stymulacji energetycznej
 • wyjątkowe działanie w kombinacji z balsamem CC-Cel

Produkt, specjalnie opracowany przez firmę PM International dla tych części ciała kobiety, które zagrożone są wystąpieniem cellulitu.

Wygładzająca i wyrównująca skórę pielęgnacja. Doświadcz efektu gładszej i ujędrnionej skóry.

stosować wyłącznie w połączeniu z balsamem Cell Lotion.     

Cellulit – najbardziej obecnie rozpowszechniony rodzaj zakłócenia tłuszczowej przemiany materii. Powszechny jest pogląd, że cellulit zagraża wyłącznie kobietom z nadwagą, ale tak nie jest, a cellulit można zaobserwować również u wielu smukłych osób. Badania wykazały, że cellulit w różnym stopniu zaobserwowano u 85% kobiet już po ukończeniu 20 roku życia, a z wiekiem sytuacja ta się pogarsza.

CC-Cel - nowy produkt, specjalnie opracowany przez firmę PM International dla tych części ciała kobiety, które zagrożone są wystąpieniem celulitisu.

L-karnityna występuje pod postacią samodzielnego suplementu, który ma na celu wspomaganie procesu odchudzania, ale coraz częściej łączy się ją także z innymi substancjami, które usprawniają walkę z nadmiernymi kilogramami.

 

Skład czynny :

L- carnityna - 300 mg / 1 kps

sprzężony kwas linolowy - 300 mg/1 kps.

Witamina C - 6mg/ 1 kps

 

W kapsułkach CC-Cel, występują dwa podstawowe środki żywnościowe połączone w jeden kompleks antycelulitisowy.

To „witamina energii”- L-karnityna i „czynnik wzrostu”- trójgliceryd kwasów linolowych.

FitLine CC-Cel odkrywa przepony komórkowe i stymuluje działanie kwasów zalegających tkanki tłuszczowe.

Przy tym L-karnityna spełnia funkcje przekaźnika i kieruje kwasy tłuszczowe do komórek organizmu, gdzie zachodzi spalanie tłuszczu.

Kwas linolowy daje efekt lekkiego spadku wagi i narastania masy mięśniowej, a także korzystnie wpływa na wymianę limfy, odporność i obronę komórek.

Oprócz tego, CC-Cel zmniejsza obrzęki i stany zapalne komórek tłuszczowych, odżywia tkanki łączne i co najważniejsze, pomaga uchronić osiągniętą niższą wagę – przeciwdziała efektowi jo-jo (zmiana wagi przy nieudanym procesie chudnięcia: zwiększony wzrost wagi po początkowej utracie).

DLA GŁADKIEJ SKÓRY BEZ CELLULITU

 • wspomaga spalanie tłuszczy
 • zawarty CLA wspiera metabolizm tłuszczy
 • z L-karnityną dla stymulacji energetycznej
 • wyjątkowe działanie w kombinacji z balsamem CC-Cel

CC-Cel – nowy produkt, specjalnie opracowany przez firmę PM International dla tych części ciała kobiety, które zagrożone są wystąpieniem celulitisu.

L-karnityna występuje pod postacią samodzielnego suplementu, który ma na celu wspomaganie procesu odchudzania, ale coraz częściej łączy się ją także z innymi substancjami, które usprawniają walkę z nadmiernymi kilogramami. 

W kapsułkach CC-Cel, występują dwa podstawowe środki żywnościowe połączone w jeden kompleks antycelulitisowy.

Cellulit – najbardziej obecnie rozpowszechniony rodzaj zakłócenia tłuszczowej przemiany materii.

Dopiero pojawienie się nowego produktu FitLine umożliwiło „walkę” z cellulitem od wewnątrz. 

Cellulit to silne i nierównomierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej na zewnętrznej stronie bioder, z przodu brzucha i w tylnej części pośladków, powodujące naruszenie odpływu limfy. Ten niepożądany i trudny do zlikwidowania proces jeszcze bardziej wzmaga odkładanie się tłuszczu, kumulowanie się w tkance podskórnej ubocznych produktów przemiany materii i toksyn. Receptory komórek tłuszczowych zostają zablokowane i zgromadzony tłuszcz nie może wydobyć się ze swojej pułapki. Warstwa podskórna „gęstnieje”, skóra staje się nierówna, traci elastyczność, co powoduje rzucający się w oczy defekt kosmetyczny. 

Suplementację zaleca się u:

 •  -wegetarian
 •  -stosujących forsowny trening
 •  -pracujących ciężko fizycznie.

 

Zawartość:  60 Kapsułek

Opinie:

,,Moja skóra jest bardziej wyrównana i znacznie jędrniejsza. Tkanka łączna jest silniejsza. Jest w tym coś więcej, jestem zachwycona.''

 

 

 

 

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami