FitLine Beauty to produkt, który zawiera unikalną mieszankę peptydów kolagenowych, cennych ekstraktów roślinnych i ziołowych oraz witamin i minerałów, które wspierają skórę od wewnątrz. Z pysznym owocowym smakiem jagód.

Wypij i wypiękniej- przełomowy Beauty-Plus! 
Pokaż się z najlepszej strony- dzięki FitLine Beauty doświadczysz promiennej skóry oraz pięknych włosów i paznokci. 

- Wysoka biodostępność dzięki ekskluzywnej koncepcji transportu składników odżywczych NTC® 
- Peptydy kolagenowe i naturalne ekstrakty roślinne wspierają piękną, promienną skórę

- Poprawia elastyczność skóry.
- Piękne i zdrowe włosy. Specjalna kombinacja witamin i minerałów wspomaga tkankę łączną i przyczynia się do poprawy wyglądu włosów i paznokci. 

- Miedź i cynk chronią komórki przed stresem oksydacyjnym

NTC* -Nutrient Transport Concept - wchłanialność 90-99% - dostarcza substancje odżywcze tam, gdzie są najbardziej potrzebne na poziomie komórki! zapewnia optymalne wchłanianie substancji.

FitLine Beauty jest produktem:

  • bez cukrowym,
  • bez glutenowy,
  • bez laktozy,
  • bez konserwantów, 
  • bogaty w kolagen. 

 

FitLine Beauty nie zawiera cukru, glutenu, laktozy, konserwantów i jest bogaty w białko. 

FitLine Beauty jest produktem bogatym w witaminę C, biotynę, cynk i miedż.

Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry; Miedź pomaga utrzymać prawidłową tkankę łączną.
Doustne spożycie określonych bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki skóry i 
zwiększa syntezę matrycy skórnej  . Skin Pharmacol Physiol 2014; 27: 113-119. Proksch i in. i in.,

Doustna suplementacja specyficznymi bioaktywnymi peptydami kolagenowymi poprawia wzrost paznokci i zmniejsza objawy łamliwych paznokci. J Cosmet Dermatol 2017; 00: 1-7. Hexsel i in. 
Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry; Biotyna przyczynia się do utrzymania włosów i skóry w dobrej kondycji.  Cynk przyczynia się do utrzymania normalnej skóry, włosów i paznokci

 

Zawartość 195 g

Stosowanie: Dodaj 3 równe łyżeczki proszku (około 6,5 g) do 150 ml wody niegazowanej i mieszaj do całkowitego rozpuszczenia. 

 

Opinie:

,,Fantastyczny produkt, który działa od wewnątrz. Natychmiast moja skóra jest jędrniejsza, bardziej promienna i nawilżona, a zmarszczki zniknęły ... Nawet gdy rano jestem spóźniona, moja twarz nie wygląda na zmęczoną starszą, a produkt ma bardzo dobry smak dlatego polecam go wszystkim.''

,,Moje doświadczenie z FitLine Beauty jest świetne! Zakochałam się w tym produkcie ze względu na niesamowite rezultaty. Skóra jest znacznie świeższa, co widać od razu. Drobne zmarszczki zniknęły. Ma wpływ nie tylko na na skórę twarzy, ale także na resztę ciała, nogi, ramiona i dekolt. Skóra stała się bardziej elastyczna i czuję się znacznie lepiej. Ludzie zauważają różnicę, kiedy mnie widzą!''

 

 

 

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami