Produkt zawiera unikalną mieszankę peptydów kolagenowych, cennych ekstraktów roślinnych i ziołowych oraz witamin i minerałów, które wspierają skórę od wewnątrz. Z pysznym owocowym smakiem jagód.

- Wysoka biodostępność dzięki ekskluzywnej koncepcji transportu składników odżywczych NTC® 
- Peptydy kolagenowe i naturalne ekstrakty roślinne wspierają piękną, promienną skórę

- Poprawia elastyczność skóry.
- Piękne i zdrowe włosy. Specjalna kombinacja witamin i minerałów wspomaga tkankę łączną i przyczynia się do poprawy wyglądu włosów i paznokci. 

- Miedź i cynk chronią komórki przed stresem oksydacyjnym

FitLine Beauty jest produktem:

  • bezcukrowy,
  • bezglutenowy,
  • bez laktozy,
  • bez konserwantów, 
  • bogaty w kolagen. 

 

FitLine Beauty jest produktem bogatym w witaminę C, biotynę, cynk i miedż.

* Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry; Miedź pomaga utrzymać prawidłową tkankę łączną 
** (1) Doustne spożycie określonych bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki skóry i 
zwiększa syntezę matrycy skórnej  . Skin Pharmacol Physiol 2014; 27: 113-119. Proksch i in. i in., (2) Doustna suplementacja specyficznymi bioaktywnymi peptydami kolagenowymi poprawia wzrost paznokci i zmniejsza objawy łamliwych paznokci. J Cosmet Dermatol 2017; 00: 1-7. Hexsel i in. 
*** Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry; Biotyna przyczynia się do utrzymania normalnych włosów i skóry; Cynk przyczynia się do utrzymania normalnej skóry, włosów i paznokci

Zawartość 195 g

Stosowanie: Dodaj 3 równe łyżeczki proszku (około 6,5 g) do 150 ml wody niegazowanej i mieszaj do całkowitego rozpuszczenia. 

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami