Podstawą składu Activize są:

  • witaminy z grupy B 
  • witamina C 

 Odkryj kolejną generację FitLine Activize! FitLine Activize powraca z nową opatentowaną formułą, stworzoną w wyniku międzynarodowej współpracy naukowej i połączeniu wiedzy specjalistycznej, aby przesunąć granice innowacji. Ulepszyliśmy formułę FitLine Activize, aby wspierać biodostępność składników odżywczych dzięki naszej wyjątkowej koncepcji NTC®. Jednocześnie wysokiej jakości ekstrakty botaniczne działają synergicznie dla optymalizacji Twojej produktywności poprzez zwiększenie energii*, siły** i koncentracji**. .

*Witamina B1, B2, B5, B6, B12, C, Niacyna i Biotyna wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny.
**Kwas pantotenowy wspomaga sprawność umysłową.

 

 Suplementy Firmy PM International, są rozpuszczalne w wodzie, ich wchłanianie jest 90-99 % w przeciwieństwie witamin, które możemy kupić w aptece, a ich wchłanianie wynosi około 10-20 %.

Activize Oxyplus jest preparatem aktywizującym pracę całego układu nerwowego.

IDEALNY RANO.

Dlaczego?

Ponieważ Activize ma typową formuła przedwysiłkową. Podstawą składu Activize są:

∙ witaminy z grupy B 

∙ witamina C 

Produkt wzbogacono o kofeinę z guarany, która jest uwalniana bardzo powoli i długotrwale (jest bardzo bezpieczna), dzięki czemu zapewnia nam wysoki poziom energii przez długi czas (w przeciwieństwie do np. kawy, która pobudza nas na 30-60 min.).

Activize Oxyplus  to nie tylko przypływ energii, większa wydajność psychiczna i fizyczna, ale także bardzo ważne dotlenienie.

ZAWARTOŚĆ  ACTIVIZE:

Witamina C,A i E 

Witamina B1 (tiamina) 

Witamina B2 (ryboflawina) 

Witamina B3 (niacyna) 

Witamina B6 (pirodyksyna)

Witamina B12 (kobalamina)

Witamina B7 (biotyna) 

Witamina B9 (kwas foliowy) 

Witamina B4 (cholina) 

Witamina B5 (kwas pantotenowy)- 

Ekstrakt z guarany 

Sproszkowane brunatne algi morskie 

 

Uwaga:

Po wypiciu Activize może wystąpić efekt „flush” (czyli uczucie ciepła, skóra lekko piecze i robi się czerwona) zaczerwienienie na buzi, szyi, przedramionach i może ewentualnie gdzieś jeszcze. Spokojnie to nie uczulenie ☺ Jest to spowodowane zawartością niacyny (wit. B3) i oznacza chwilowe nasycenie niacyną na dany moment.

Zawartość 175 g -  opakowanie starcza na 1 miesiąc

Produkt posiada trzy patenty:

1. NTC* -Nutrient Transport Concept - wchłanialność 90-99% - dostarcza substancje odżywcze tam, gdzie są najbardziej potrzebne na poziomie komórki! zapewnia optymalne wchłanianie substancji.

2. GMP* - Pełna kontrola jakości i bezpieczeństwa preparatów firmy Fit Line

3. NGP* -Nutrient Group Produkt - właściwa kombinacja składników PTC 10 % - katalizator transferu fazowego na poziomie komórkowym

LINK DO STRONY PM

Skontaktuj się z nami